Otwarcie świetlic OSP - Topiłówka, Jabłońskie i Pruska Wielka

W dniu 30.01.2015r. odbyło się uroczyste otwarcie Świetlic przy OSP Topiłówka, Jabłońskie i Pruska Wielka, natomiast dnia następnego tj. 31.01.2015r. odbyło się Święto Wsi Topiłówka. Obydwie imprezy miały miejsce w Świetlicy przy Remizie OSP Topiłówka, która w ramach kończącego się projektu została wyposażona w sprzęt rekreacyjno – sportowy, elektroniczny oraz wyposażenie kuchenne. Mieszkańcy - wraz z gośćmi - przy wspólnym stole z regionalnymi przysmakami, grami i zabawami dla najmłodszych oraz wspomnieniach o historii wsi świętowali 410-lecie Topiłówki.