Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Kanał Augustowski i Rospuda” wspólnie ze Stowarzyszeniem Północno – Wschodnią Lokalną Grupą Działania „Szelment” w okresie wrzesień 2013r. – marzec 2014r. zrealizowała projekt współpracy pt. „Promocja i rozwój regionów”. Jego celem była promocja terenów północno – wschodniej Suwalszczyzny oraz Augustowa i jego okolic czyli obszarów funkcjonowania obydwu LGD.  W ramach projektu wzięliśmy udział w III Międzynarodowych Targach Turystycznych i Wędkarskich na Pograniczu Expo Sejny w 2013r., rozszerzyliśmy ofertę turystyczną poprzez opracowanie i wdrożenie questów oraz nagraliśmy filmy promocyjne z terenów naszych członkowskich gmin.

Zapraszamy do zapoznania się z dziedzictwem naszego regionu.