Kongres Kobiet - Białystok

Po ciekawych doświadczeniach z pobytu na V Kongresie Kobiet w Warszawie 21 września 2013r. nasze członkinie wybrały się na II Podlaski Kongres Kobiet do Białegostoku. Podczas tego dnia odbyły się dwie sesje oraz kilkanaście równoległych warsztatów, dotyczących m.in. dialogu międzykulturowego, sztuki przemawiania, macierzyństwa czy też zdrowia. Jedną z sesji pn. „Lokalne inicjatywy kobiece” współprowadziła Pani Halina Łazarska (kierownik Gminnego Ośrodka Kultury w Nowince), która opowiedziała o swojej działalności oraz twórczości. Na zakończenie odbył się koncert, pokaz mody oraz show taneczne.