LGD Kanał Augustowski i Rospuda laureatem konkursu PODLASKI INNOWATOR 2012

w kategorii INSTYTUCJA WSPIERAJĄCA INNOWACJE

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania-  Kanał Augustowski i Rospuda zostało laureatem konkursu PODLASKI INNOWATOR 2012 w kategorii INSTYTUCJA WSPIERAJĄCA INNOWACJE. To zaszczytne wyróżnienie zostało odebrane w dniu 1 czerwca 2012r. przez Panią Elżbietę Pszczoła-Prezes Stowarzyszenia, Panią Ewę Konstantynowicz- Członka Zarządu oraz Pana Tomasza Tomaszewskiego-Skarbnika, w Białymstoku, podczas uroczystej Gali.

Marszałek Województwa Podlaskiego oraz Rektor Uniwersytetu w Białymstoku wyróżniając nasze Stowarzyszenie uznali osiągnięcia Lokalnej Grupy Działania –Kanał Augustowski i Rospuda za ważne z punktu widzenia społecznego.