W dniach 7 – 8 października 2011r. odbyły się I Międzynarodowe Targi Turystyczne na Pograniczu EXPO Sejny. Impreza promowała głównie ofertę turystyczną z pogranicza polsko – litewskiego. Wzięło w niej udział ponad 120 wystawców z: Polski, Litwy, Łotwy, Białorusi, Ukrainy i Obwodu Kaliningradzkiego. Oferty na targach zaprezentowały biura podróży, hotele, właściciele gospodarstw agroturystycznych, samorządy oraz organizacje zajmujące się turystyką. Na stoiskach dostępne były ulotki i oferty turystyczne, można było spróbować regionalnych potraw, a także obejrzeć ludowe rękodzieło. Nasze Stowarzyszenie również promowało się na niniejszych Targach.