Zaproszenie na spotkania informacyjno-konsultacyjne

05-11-2015

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Kanał Augustowski i Rospuda” serdecznie zaprasza na spotkania informacyjno – konsultacyjne, które odbędą się:

1.  13 listopada 2015r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Augustowie;

2. 16 listopada 2015r. o godz. 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Żarnowie;

3. 16 listopada 2015r. o godz. 13.00 w Centrum Informacji Turystycznej w Płaskiej.

Spotkania będą poświęcone tworzeniu nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014 – 2020, możliwościom pozyskania wsparcia w ramach funduszy EFS i EFRR na działania, które przyczynią się do rozwoju regionu oraz zebraniu informacji o potrzebach i oczekiwaniach mieszkańców.

Zaproszenie na spotkania - dokument do pobrania.