Zaproszenia na szkolenie - 13 kwietnia 2015

02-04-2015

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w szkoleniu otwartym, które odbędzie się dnia 13 kwietnia 2015r. o godz. 9.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Żarnowie w następującym zakresie:

- warsztaty z Panią Barbarą Ciruk, znaną i cenioną dziennikarką radiową i telewizyjną, Posłanką IV kadencji Sejmu, których celem będzie dostarczenie wiedzy i umiejętności w zakresie autoprezentacji, wystąpień publicznych, sposobu komunikowania się oraz kreowania własnego wizerunku;

- wykład Pani Beaty Winkiewicz, dietetyka, w zakresie znaczenia składników pokarmowych w odżywianiu, zasad prawidłowego żywienia, bilansowania diety oraz profilaktyki chorób układu krążenia i cukrzycy.

W trakcie całego dnia szkoleniowego będzie można skorzystać z indywidualnych porad profesjonalnej kosmetyczki – Pani Katarzyny Mikuckiej.

Elżbieta Pszczoła

Prezes Zarządu

Treść zaproszenia do pobrania.