Zaproszenie na walne zgromadzenie w dniu 28 lutego 2012

21-02-2012

Augustów, 14 lutego 2012 r.

Członkowie Stowarzyszenia  „Lokalna Grupa

Działania - Kanał Augustowski i Rospuda”

W związku z upływem kadencji Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Kanał Augustowski i Rospuda” serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w Walnym Zebraniu Członków, które odbędzie się w dniu 28 lutego 2012r. (wtorek) o godz.10.00 w Świetlicy Wiejskiej w Płaskiej.

Liczę na Państwa obecność.

Prezes Zarządu

Elżbieta Pszczoła

Zaproszenie i porządek obrad do pobrania w formacie pdf.