Konferencja pn. „Leader szansą na zrównoważony rozwój Podlasia”

20-07-2011

W dniach 29 – 30 czerwca 2011r. w Białowieży odbyła się konferencja pn. „Leader szansą na zrównoważony rozwój Podlasia”. Celem konferencji było podsumowanie dotychczasowych działań lokalnych grup działania funkcjonujących na terenie województwa podlaskiego oraz Samorządu Województwa we wdrażaniu Osi 4 Leader PROW 2007 – 2013, a także przybliżenie perspektywy realizacji działań KSOW w latach 2012 – 2013. Spotkanie było również szansą do zaprezentowania dotychczasowych dokonań wszystkich LGD, wymiany doświadczeń oraz prezentacji dobrych praktyk.