Zaproszenie na walne zgromadzenie LGD "Kanał Augustowski i Rospuda"

22-04-2011
Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w Walnym Zebraniu Członków „Lokalnej Grupy Działania – Kanał Augustowski i Rospuda”, które odbędzie się w dniu
29 kwietnia 2011r. (piątek) godz.14:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowince.
Przed rozpoczęciem posiedzenia planowane jest szkolenie członków LGD. Program Walnego Zebrania Członków dostępny będzie na stronie internetowej Stowarzyszenia www.lgd-rospuda.pl w terminie do dnia 27 kwietnia. Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 26 kwietnia.
Zwracam się również z prośbą o uregulowanie składki członkowskiej za 2011r. w przypadku Państwa Członków, którzy dotychczas tego nie uczynili ( 20 zł- osoba fizyczna, 50 zł przedsiębiorca, na konto:  Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania –Kanał Augustowski i Rospuda’’, ul. Wojska Polskiego 51, 16-300 Augustów nr konta: 48 2490 0005 0000 4500 8425 1289 ALIOR Bank.

• Komplet dokumentów na walne zgromadzenie w formacie pdf

• Komplet dokumentów na walne zgromadzenie w formacie doc

• Lokalna Strategia Rozwoju (waga: ~1,8MB)

• Informacje podatkowe za 2010 rok (rachunek, bilans - waga:~2MB)