Wyjaśnienie dot. przesunięcia terminu walnego zebrania

10-01-2011

Uprzejmie informuję, iż z przyczyn od nas niezależnych termin Walnego Zebrania Członków „Lokalnej Grupy Działania – Kanał Augustowski i Rospuda”, został przesunięty z dnia 24 stycznia 2011 r. na dzień 21 stycznia 2010r. (piątek) godz.14.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Żarnowie. Porządek obrad nie uległ zmianie.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w Walnym Zebraniu Członków. Niniejsze posiedzenie zaszczyci swoją obecnością Pan Cezary  Cieślukowski – Członek Zarządu Województwa Podlaskiego oraz Pan Bogdan Dyjuk – Przewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego.

Liczę na Państwa niezawodną obecność.

Z poważaniem,

Elżbieta Pszczoła

Wyjaśnienie do pobrania (pdf)