Zaproszenie na bezpłatne szkolenie

10-12-2010
Z uwagi na zbliżający się termin naboru wniosków, za pośrednictwem Stowarzyszenia „LGD- Kanał Augustowski i Rospuda”, serdecznie zapraszam na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się w dniu 16 grudnia 2010r. (czwartek) o godzinie 9.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Żarnowie.

Tematem szkolenia będzie: Informacja o wdrażaniu programu Leader oraz sposób przygotowania i wypełniania wniosków w ramach działań: Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, Odnowa wsi.

Więcej informacji w zakładce "Nabór wniosków"

Zaproszenie do pobrania w formacie pdf.